Winx club
Sveika (-as) tu kątik atvykai į nuostabųjį winx'ių pasaulį, kuriame egzistuoja magija, blogoji ir geroji, bet čia egzistuoja ir meilė, draugystė. Tad ko lauki ? Prisijunk prie mūsų !
Winx club
Sveika (-as) tu kątik atvykai į nuostabųjį winx'ių pasaulį, kuriame egzistuoja magija, blogoji ir geroji, bet čia egzistuoja ir meilė, draugystė. Tad ko lauki ? Prisijunk prie mūsų !
Winx club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Winx club

Sveiki atvykę į nuostabų mūsų winx pasaulį!!
 
rodiklisrodiklis  PortalPortal  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
Balandis 2024
Pir.Antr.Tr.Kv.Pen.Št.Sk.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Similar topics
Šiuo metu forume
Iš viso dabar vartotojų 2:: 0 registruotų, 0 slaptų ir 2 svečių

Nieko

Daugiausia vartotojų (40) buvo 2023-09-16, 08:13

 

 Apie Bloom

Go down 
AutoriusPranešimas
Layla
Layla
Layla
Layla


Pranešimų skaičius : 311
Join date : 2009-12-27
Age : 24
Miestas : Adromas

Apie Bloom Empty
RašytiTemos pavadinimas: Apie Bloom   Apie Bloom Empty2009-12-28, 18:47

Apie Bloom Bloombubble
Sveiki, aš esu Žiedė
Aš gimiau Gruodžio 10 dieną ir mano simbolis yra Drakonas. Man 16 metų. Aš esu iš Gardenijos Žemės ir ten gyvenau su mama Vanesa ir tėčiu Maiku. Maikas mane išgelbėjo per gaisrą ir įsivaikino. Anksčiau aš augau pas savo tikruosius tėvus Drakono planetoje. O dėl ko aš atsidūriau tame gaisre?

Vieną gražią dieną mano tėvų karalystę užpuolė juodosios magijos raganos, kurios norėjo pasiglemžti mano galias. Bet mane išgelbėjo Dafnė - mano sergėtoja, kuri atkeliavo mano tėčiui paliepus. Ji mane paguldė į magiškąjį portalą, per kurį išsiuntė į pačią atokiausią planetą visatoje - Žemę.
Esu vienintelė savo giminės palikuonė, nes visi žuvo per didyjį mūšį... Apmaudu, bet aš su tuo susitaikiau ir dabar gyvenu.

Bet vieną dieną, kai vaikščiojau po parką, sutikau fėją vardu Stela kuri kovėsi su dideliu ir pavojingu troliu Knutu ir velniūkščiais. Tenai aš atradau savo magiškas galias, kai mane apgynė šviesioji fėja. Tą dieną aš jai padėjau apsiginti. Nuo to laiko viskas ir prasidėjo. Aš palikau Gardenijos Žemę ir atvykau į Alfėją.
Tenai aš studijuoju labai įdomius dalykus. Aš radau gerus draugus ir darau, kad mano svajonės pildytūsi. Aš bandau išaiškinti savo praeities paslaptį ir beveik kiekvieną dieną aš gyvenu naujame, magiškame pasaulyje.
Atgal į viršų Go down
https://winxclubgirls.lithuanianforum.net
 
Apie Bloom
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Ką manot apie ją ?
» Bloom kambarys
» Apie Roxy.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Winx club :: Nuomonės apie veikėjus :: Veikėjai :: Bloom-
Pereiti į: