Winx club
Sveika (-as) tu kątik atvykai į nuostabųjį winx'ių pasaulį, kuriame egzistuoja magija, blogoji ir geroji, bet čia egzistuoja ir meilė, draugystė. Tad ko lauki ? Prisijunk prie mūsų !
Winx club
Sveika (-as) tu kątik atvykai į nuostabųjį winx'ių pasaulį, kuriame egzistuoja magija, blogoji ir geroji, bet čia egzistuoja ir meilė, draugystė. Tad ko lauki ? Prisijunk prie mūsų !
Winx club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Winx club

Sveiki atvykę į nuostabų mūsų winx pasaulį!!
 
rodiklisrodiklis  PortalPortal  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
05 2024
Pir.Antr.Tr.Kv.Pen.Št.Sk.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Similar topics
Šiuo metu forume
Iš viso dabar vartotojų 2:: 0 registruotų, 0 slaptų ir 2 svečių

Nieko

Daugiausia vartotojų (40) buvo 2023-09-16, 08:13

 

 Žiedės kambarys

Go down 
+2
Icy
Layla
6 posters
AutoriusPranešimas
Layla
Layla
Layla
Layla


Pranešimų skaičius : 311
Join date : 2009-12-27
Age : 24
Miestas : Adromas

Žiedės kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Žiedės kambarys   Žiedės kambarys Empty2010-01-31, 12:57

Žiedės kambarys Bloomz2


Paskutinį kartą redagavo Layla, 2010-01-31, 13:00. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
https://winxclubgirls.lithuanianforum.net
Icy
Icy
Icy
Icy


Pranešimų skaičius : 11
Join date : 2010-05-18

Žiedės kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiedės kambarys   Žiedės kambarys Empty2010-05-24, 18:47

Ledė įsliūkina į kambarį...
Ji pamato Žiedę ir pasitelkus šaldantį spindulį užšaldo jos kojas.
-Cha!Cha!Cha!Nuo šiol aš dar stipresnė!-garsiai nusikvatoja.
-Ir tau niekas nepadės!-užšaldo durų rankeną.
-Kaip gražu-bejėgė lyderė tokia silpnutė...Cha!-užšaldo Žiedės rankas.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Žiedės kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiedės kambarys   Žiedės kambarys Empty2010-05-24, 18:51

Bet Žiedė greitai paskleidžia fėjų dulkių ir isilaisvina iš Ledės kerų
- Na netokia tu ir stipri Ledė - taria ji.
Išėjo ir užrakino kambarį.


Paskutinį kartą redagavo Žiedė, 2010-07-06, 10:22. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Icy
Icy
Icy
Icy


Pranešimų skaičius : 11
Join date : 2010-05-18

Žiedės kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiedės kambarys   Žiedės kambarys Empty2010-05-24, 18:56

Ledė spėja sučiupti Žiedę .
-Žinok,aš atkeršysiu tau tada,kai tu to nesitikėsi,-ir paleidžia ledo strėlę jai į kelnių kamputį.Strėlė prisismeigia prie žemės.
-Aš dar sugrįšiu,-tai pasakiusi pranyksta
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Žiedės kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiedės kambarys   Žiedės kambarys Empty2010-05-24, 18:57

Žiedė isilaisvina iš strelės
- Na dar pažiūrėsim...
Atgal į viršų Go down
Darcy
Darcy
Darcy
Darcy


Pranešimų skaičius : 26
Join date : 2010-07-21

Žiedės kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiedės kambarys   Žiedės kambarys Empty2010-07-23, 13:44

Iskridusi i kambari visai nebandydami tyliai atsistoti atsistoja garsiai ir dar surinka:
-Cha,zioplele,na dabar tai,-ir sutrinka,nes kambary Ziedes nebuvo
Atgal į viršų Go down
Darcy
Darcy
Darcy
Darcy


Pranešimų skaičius : 26
Join date : 2010-07-21

Žiedės kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiedės kambarys   Žiedės kambarys Empty2010-07-23, 14:00

Ir tada pamasto "dar geriau,netrugdys ta kvaila winx'e" ir pradeda ieskoti drakono amuleto,jeigu jiani to neissigalvoja
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Žiedės kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiedės kambarys   Žiedės kambarys Empty2010-07-23, 14:03

Žiedė atėjo į savo kambarį ir ten pamato Darsę kuri kažko ieško. Ji greitai pasiverčia į winx'ę.
- Na Darsę tai ko čia ieškom - paklausė ji jos, beja perspėjų prisipažink geruojų, nes smogsiu drakono pykčių iš visų jėgų...
Atgal į viršų Go down
Darcy
Darcy
Darcy
Darcy


Pranešimų skaičius : 26
Join date : 2010-07-21

Žiedės kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiedės kambarys   Žiedės kambarys Empty2010-07-23, 14:28

-Velnias,galejai ir neateiti...Beje,kad nematytum ka as darau - TAMSOS SKARELE
Žiedės kambarys 2
Atgal į viršų Go down
Darcy
Darcy
Darcy
Darcy


Pranešimų skaičius : 26
Join date : 2010-07-21

Žiedės kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiedės kambarys   Žiedės kambarys Empty2010-07-23, 14:29

-reiketu apsielankyti mano parduotuvej muhahahahha...
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Žiedės kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiedės kambarys   Žiedės kambarys Empty2010-07-23, 14:31

Žiedė isilaisvina:
- Drakono pyktis - sušunka jį. Ir į Darsę lekai energijos kamuolys
O, tau reikėjo būtu gudresniai, beja jokio drakono amulėto nėra, aš savo galais turiu savyje, bet tu jų niekada negausi.
Atgal į viršų Go down
Darcy
Darcy
Darcy
Darcy


Pranešimų skaičius : 26
Join date : 2010-07-21

Žiedės kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiedės kambarys   Žiedės kambarys Empty2010-07-23, 14:33

-AAAAAAAAAAAAAAAAAA,-ir dar skrisdama susimasto"ir kodel gi Ledė man sakė apie kažkoki amule...po galais juk tai ne Žiedės galiu amuletas..."
Atgal į viršų Go down
Stormy
Stormy
Stormy
Stormy


Pranešimų skaičius : 15
Join date : 2010-09-04

Žiedės kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiedės kambarys   Žiedės kambarys Empty2010-09-05, 11:39

Atėjo Stormy su Vile,pakeitusios pavidulus
-Labas,Žiede.Turiu klausimą.Kodėl nelankai pamokų?!
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Žiedės kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiedės kambarys   Žiedės kambarys Empty2010-09-05, 11:43

Bet Žiedė iš karto per prato klastinga Audros planą ir pasivertė į fėja.
- Cha, cha, Audra neapgausi, aš žinau, kad tau reikia drakono ugnies galios, bet tu jos negausi... O, dar ir Vilę prisijaukina?.. Vilę aš nesuprantu kaip tu taip galėjiai, juk aš tavim pasitikėjau?... O dabar atėjo atpildo valanda Žiedė pakilo į orą... Drakono pyktis sušuko ji ir energijos kamuolys lekia tiesiai į Vilę ir Audrą.
Atgal į viršų Go down
Stormy
Stormy
Stormy
Stormy


Pranešimų skaičius : 15
Join date : 2010-09-04

Žiedės kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiedės kambarys   Žiedės kambarys Empty2010-09-05, 11:48

Stormy pasivertė ir su vėjo smūgiu atlaikė Žiedės puolimą.
-TU!Kaip mus perpratai?!Vile,pulk!-tada Stormy paleido žaibą į Žiedės lovą.
Atgal į viršų Go down
Vilė
Will
Will
Vilė


Pranešimų skaičius : 97
Join date : 2010-05-01

Žiedės kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiedės kambarys   Žiedės kambarys Empty2010-09-05, 11:50

*Išsitraukiu Kandrakaro širdį ir pasiverčiu.Tuomet surakinu Žiedės kojas ir rankas su Kandrakaro širdies pagalba.*
-Atleisk,Žiede...
Atgal į viršų Go down
http://coolforum.lithuanianforum.net
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Žiedės kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiedės kambarys   Žiedės kambarys Empty2010-09-05, 11:51

Bet Žiedė atsilaikė.
-Aš ne tokia kvaila, kaip jūms atrodau...
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Žiedės kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiedės kambarys   Žiedės kambarys Empty2010-09-05, 11:53

isilaisvina iš grandinių:
- Na dabar tai atsiimsit pasiverčia į kerėtoją ir paskleidžia fėjų dulkių.
Atgal į viršų Go down
Stormy
Stormy
Stormy
Stormy


Pranešimų skaičius : 15
Join date : 2010-09-04

Žiedės kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiedės kambarys   Žiedės kambarys Empty2010-09-05, 11:54

-Vile!Dabar viskas priklauso nuo tavęs!Aš sulaikysiu Žiedę,o tu pulk ją!-ir aš taip padariau(sulaikiau Žiedę)
-Greičiau Vile!!!
Atgal į viršų Go down
Vilė
Will
Will
Vilė


Pranešimų skaičius : 97
Join date : 2010-05-01

Žiedės kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiedės kambarys   Žiedės kambarys Empty2010-09-05, 11:56

*Sukaupiau energijos galią visu stiprumu ir taikausi į Žiedę*
-Čia tau už tai,kad...
*Staiga nusitaikau į Audrą ir paleidžiu energijos galią*
Atgal į viršų Go down
http://coolforum.lithuanianforum.net
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Žiedės kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiedės kambarys   Žiedės kambarys Empty2010-09-05, 11:58

Bet netikėtai į Žiedei į pagalbą atskubėjo jos sesuo Dafnė. Ji sunaikino piktus raganų kerus ir išlaisvino Žiedę... O Žiedė prisiminė Domino ir viską ką jei buvo padariusio trys piktosios raganos ir smogai visą galią taip, kad net visi Alfėjos langai išbirėjo, o Vilė su Audra, nuskrido labai toli.
Atgal į viršų Go down
Mažoji Elfė
Stella
Stella
Mažoji Elfė


Pranešimų skaičius : 7
Join date : 2010-08-24
Age : 28

Žiedės kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiedės kambarys   Žiedės kambarys Empty2010-09-09, 16:31

Žiedė rašo:
Bet netikėtai į Žiedei į pagalbą atskubėjo jos sesuo Dafnė. Ji sunaikino piktus raganų kerus ir išlaisvino Žiedę... O Žiedė prisiminė Domino ir viską ką jei buvo padariusio trys piktosios raganos ir smogai visą galią taip, kad net visi Alfėjos langai išbirėjo, o Vilė su Audra, nuskrido labai toli.

Truputį nesuprantu...Kaip tu gali rašyti už 2 žmones?!Čia tas pats,kaip aš pasikviesčiau visą savo Pixie Hollow komandą.Būtų biskį nesamonė,ane?Tai va,čia tas pats.Tai mano nuomone,tu turėtum gauti įspėjimą...
scratch
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Žiedės kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiedės kambarys   Žiedės kambarys Empty2010-09-09, 17:14

Prie ko čia ispėjimą scratch Manau, gal ir negražiai nuskambės, bet aš vistiek pasakysiu: O ar būtina čia aiškinti?? Ką? O tai pvz. pažiūrėk, kad ir kitos taip žaidžia, o beto tu galėjiai prisiregistruot Dafnės vardu ir aš dabar nekalta, kad čia nedaug nariu (nors ir 40, bet vistiek) ir beto čia viska sprendžia Leilą: Kam duot ispejimus, o kam ne ir nereikia čia per daug reikštis, nes esi naujoke šiame forume, o aš senbuvo. Tai va baigiau.
Atgal į viršų Go down
Mažoji Elfė
Stella
Stella
Mažoji Elfė


Pranešimų skaičius : 7
Join date : 2010-08-24
Age : 28

Žiedės kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiedės kambarys   Žiedės kambarys Empty2010-09-10, 15:14

Bet tai vistik nesamone.Įsivaizduok,kad aš kino teatre:
Ateinu ir atsisedu.Bežiūrėdama filmą,pamatau Žiedę su Flora.Jos prieina prie manęs ir Flora sako:
-Labas,ar galiu prisėst?
-Žinoma,-atsakiau
-Kaip sekasi?-pasako Žiedė ir atsisėda man iš dešinės pusės.
-Gerai,o kaip tau,-paklausiu.

Ir t.t.

Tai čia normalu?!!!
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Žiedės kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiedės kambarys   Žiedės kambarys Empty2010-09-10, 15:34

Nu, bet kaip kas nori taip tas daro ir išvis ko tu čia kišiesi kaip tau patinka taip ir žaisk, bet nereguliuok kitu gyvenimo.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Žiedės kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žiedės kambarys   Žiedės kambarys Empty

Atgal į viršų Go down
 
Žiedės kambarys
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Žiedės pažymių knygelė
» Išskirtinė Winx Believix Žiedės(Bloom) lėlė
» Sttella kambarys

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Winx club :: Linksmybės :: Šiukšlynėlis-
Pereiti į: