Winx club
Sveika (-as) tu kątik atvykai į nuostabųjį winx'ių pasaulį, kuriame egzistuoja magija, blogoji ir geroji, bet čia egzistuoja ir meilė, draugystė. Tad ko lauki ? Prisijunk prie mūsų !
Winx club
Sveika (-as) tu kątik atvykai į nuostabųjį winx'ių pasaulį, kuriame egzistuoja magija, blogoji ir geroji, bet čia egzistuoja ir meilė, draugystė. Tad ko lauki ? Prisijunk prie mūsų !
Winx club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Winx club

Sveiki atvykę į nuostabų mūsų winx pasaulį!!
 
rodiklisrodiklis  PortalPortal  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
05 2024
Pir.Antr.Tr.Kv.Pen.Št.Sk.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Similar topics
Šiuo metu forume
Iš viso dabar vartotojų 1:: 0 registruotų, 0 slaptų ir 1 svečių

Nieko

Daugiausia vartotojų (40) buvo 2023-09-16, 08:13

 

 Apie Musą.

Go down 
AutoriusPranešimas
Layla
Layla
Layla
Layla


Pranešimų skaičius : 311
Join date : 2009-12-27
Age : 24
Miestas : Adromas

Apie Musą. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Apie Musą.   Apie Musą. Empty2009-12-28, 18:51

Apie Musą. Musabubble

Hey, aš Musa;)
Aš gimiau Gegužės 30d... ir mano Simbolis yra Goblinas. Man 16metukų. Mano galia - Muzika. Aš kilusi iš Melodijos (arba Harmonijos Nebulos) planetos. Muzikos Planetos. Mano mama buvo puiki dainininkė, o tėtis buvo patyręs pianistas ir instrumentų gamintojas. Jis važinėjo po visą kosmosą ir koncertuoja, o kai aš nebūnų Alfėjoje važinėju su juo. Aš augau su muzika ir tai tapo mano aistra.

Man patinka groti su visai instrumentais, bet mano mylimiausias yra koncertinė fleita. Aš groju geriau kai esu viena, savo kambaryje Alfėjoje. Man dar patinka šokti, ypač Repą, Hip-Hopą, Disko ir Techno muziką. Ir dar neblogai šoku baletą. Aš mėgstu visokių rūšių galingą muziką.

Žmonės sako, kad aš Tvirta, Energinga, Ironiška, Netvarkinga, Smarki ir truputį Nepatikima. Atvykau į Alfėją, nes noriu tapti gera fėja. Man patinka būti su draugais ir patirti su jais naujų nuotykių.
Atgal į viršų Go down
https://winxclubgirls.lithuanianforum.net
 
Apie Musą.
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Musa
» Apie Techną.
» ka manot apie ja?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Winx club :: Nuomonės apie veikėjus :: Veikėjai :: Musa-
Pereiti į: