Winx club
Sveika (-as) tu kątik atvykai į nuostabųjį winx'ių pasaulį, kuriame egzistuoja magija, blogoji ir geroji, bet čia egzistuoja ir meilė, draugystė. Tad ko lauki ? Prisijunk prie mūsų !
Winx club
Sveika (-as) tu kątik atvykai į nuostabųjį winx'ių pasaulį, kuriame egzistuoja magija, blogoji ir geroji, bet čia egzistuoja ir meilė, draugystė. Tad ko lauki ? Prisijunk prie mūsų !
Winx club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Winx club

Sveiki atvykę į nuostabų mūsų winx pasaulį!!
 
rodiklisrodiklis  PortalPortal  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
05 2024
Pir.Antr.Tr.Kv.Pen.Št.Sk.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Similar topics
Šiuo metu forume
Iš viso dabar vartotojų 2:: 0 registruotų, 0 slaptų ir 2 svečių

Nieko

Daugiausia vartotojų (40) buvo 2023-09-16, 08:13

 

 Apie Stellą

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Layla
Layla
Layla
Layla


Pranešimų skaičius : 311
Join date : 2009-12-27
Age : 24
Miestas : Adromas

Apie Stellą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Apie Stellą   Apie Stellą Empty2009-12-28, 18:52

Apie Stellą Stellapurty

Sveiki, aš Stela!
Aš gimau Rugpjūčio 18d. ir mano Fėjos Ženklas yra Sirena. Man yra 17 metu. Aš atvykau iš Soliarijos. Mano tėvai yra Soliarijos Karalius ir Karalienė ir aš esu vienturtė.
Mano mama buvo tikra dama, bet ne snobė. Būdama kilni tu gali turėti pranašumą, bet žinoma tai turėtų ir blogąją pusę: tu gali pradėti galvoti, kad viską valdai...

Man patinka rengtis madingai ir visada rengtis geriausiai. Semiuosi galių iš naujų madų vėjų bei klyksmų. Esu mados žinovė ir kartais per vasarą lankau mados kursus, kad būčiau gabesnė madoje. Mano rūbai yra patys geriausi iš Diždiosios Magijos Istorijos. Galiu lažintis, kad tokių rūbų neturite Žemėje. (!) Mano mėgstamiausias hobis yra vaikščioti po parduotuves Magix'o ir Adquest'o miestuose. Ir žinoma man patinkia kalbėti su vaikinais ir tuo tarpu nekenčiu studijų. Bet su truputį rūpeščio ir draugių pastangų, aš galiu įrodyti ir tapti protinga Fėja.

Ką žmonės mano apie mane? Na, kad aš esu Spontaniška, Linksma, Savanaudė, Juokinga, Kilni, Stebinanti ir Madinga.


Iš esmės Alfėja neištvertų be tokios Fėjos kaip AŠ

Viena diena atkeliavau į Žemę susekusi trolį ir pradėjau su juo kovoti. Žinoma nusilpau, bet tada man į pagalba atejo Bloom - žemės mergaitė. Ir taip su ja susipažinau. Žinoma, mes nukeliavome į Alfėją - Winx'ių mokyklą. Bet ten mano reputacija ne kokia - praeitais mokslo metais susprogdinau chemijos labaratoriją ir tai man skaudžiai atsipirko. Beje, po pirmųjų mokslo metų su merginomis, mes nugalejome Trikses ir patyrėme daug nuotykių.
Atgal į viršų Go down
https://winxclubgirls.lithuanianforum.net
Stella :)
Stella
Stella
Stella :)


Pranešimų skaičius : 27
Join date : 2010-07-17
Age : 27
Miestas : Klaipėda

Apie Stellą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie Stellą   Apie Stellą Empty2010-07-28, 11:54


Stella vaizduojamas kaip paprastai didžiuojasi ir egocentriškas, tačiau ji rūpinasi apie ją daug draugų. Be to, ji mėgsta mados ir kūmutė, kartais suteikiant mados patarimus kitiems nariams Winx Club. Ji mieliau goof off, parduotuvė, ar eiti su berniukų nei daryti savo pamokoms, kartais erzina, kad Winx Club poilsio. Ji taip pat yra antrinio pobūdžio.

Labiausiai intuityviojo visų narių, Stella mėgsta matchmake ir dažnai turėjo problemų su suprasti, kodėl jos draugai ne visada, kaip gauti įsteigti. Nežiūrint į savo intuicija, Stella gali būti gana išsiblaškęs kartais (ypač kai tai susiję su jos vaikinu, Brandon). Stella ir jos draugai taip pat davė jai, kad "Fairy pavadinimas Mada" ir, kaip minėta Season 2, kai ji susitiko Amore, jos surištos vokeliai, ji vadinama pati "labiausiai mėgo pasakos". Kai sezonui vienas pradžioje Stella yra 17 metai.

Nors ji gali nesutarti su savo draugais, kartais, Stella labai remia ir apsaugos ir nedvejodama jiems padėti. Ji išmoksta priimti, kad meilė ir draugystė yra daug svarbiau nei atlyginimo, mados, ir apsipirkti. Kartais ji slepia savo tikrąją asmenybę, nes jos auklėjimą, tačiau sugeba atskleisti ją 4. Epizodas sezono 3. Stella, nenuostabu, taip pat, atrodo, yra geras vadovas, nes ji veda Winx kai Bloom nėra, tai įrodo, kad ji nėra labai neatsakingas po visiems. Ji paprastai tas, kuris taupo nuo pavojingų įvykių, tokių kaip antroje epizode 1 sezonas, kuriame ji teleportuoja kiekvienas iš Icy's bangų ledo ir paskutinis epizodas sezonas 1 taip pat teleporting iš Stormy's Tornado Winx poilsio Winx.

Stella's hobby, be abejo, yra pirkinių. Nors ji mėgsta mokytis, jos mėgstamiausia yra metamorphology. Jos mėgstamiausia rašybos yra Mėnulio Ray, viena iš jos retai mėnulis įgaliojimus, ir ji mėgsta valgyti lustai.

Ji visada norėjo savo atskirti tėvai (King Spindulys ir Karalienė Luna) suderinti, tiek, kad ji buvo pikta, kad jos tėvas, karalius Spindulys, paskelbė apie savo vedybų su nauja moteris, grafienė Kasandra, daugiausia dėl savo dukters Chimera buvo tai jai. Iš Indijos versija, Stella buvo išreiškė Sneha blizgutis Sharma sezono 4.

Apie Stellą File:Winxstellacrp
Atgal į viršų Go down
http://www.cha.lt
Stella :)
Stella
Stella
Stella :)


Pranešimų skaičius : 27
Join date : 2010-07-17
Age : 27
Miestas : Klaipėda

Apie Stellą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie Stellą   Apie Stellą Empty2010-07-28, 11:55

Magiškas sugebėjimus ir transformacijos sekų

Sveikindamas iš soliariumai, Stella galią saulės, mėnulio ir žvaigždžių. [2] Tarp visų kitų Winx merginos, Stella greičiausiai yra ir gali būti antra pagal stiprumą pasakos (Bloom yra pirmasis) dėl savo įgaliojimų panašiu į Bloom ir kad jos įgaliojimai taip pat vienaip ar kitaip susiję su Dragon (jos žiedas Solaria buvo nuo Dragon).

Stella's išpuoliai yra iš esmės pagrįsta aplink šviesos ir saulės šilumos, kuri gali būti paaiškinti jos ryšį su saule. Stella gali mesti blastų saulės energijos ir gali padaryti netvarką sutirštinto saulės šilumos. Ji gali sutelkti savo energiją, kad pati švyti ryškiai tamsiose vietose ir gali sudaryti kliūčių ir skydai šviesos taip pat. Ji yra apsaugota nuo panašių nuostolių ir akių ir odos nudegimą Skm pavojų. Ji gali rodyti fokusus šviesos bet kurioje srityje, nesvarbu, kaip tamsoje. Ji naudos savo energijos iš saulės ir yra labai susilpnėjo neapšviestose vietose, kaip antai požeminės urvas, už ilgą laiką. Įrodyta, kad Stella taip pat sujungtas į Mėnulį ir žvaigždes. Jos Enchantix Fairy Dust buteliuko forma primena žvaigždę. Kai Stella pasiekia savo Believix, ji naudos žvaigždutės formos skydas.

Stella turi taip pat soliariumai žiedas virsta stebuklinga skeptrą, kai reikia. Šis žiedas leidžia jai daugiau dėmesio skirti savo energiją ar teleportuoti žmones. Tačiau po šeštos epizodas, kuriame ji mano žiedas atgal iš Trix, kuris pavogė jo ankstesniame epizode, žiedas padaryti tik nedaug pasirodymai.

Kai papildomos burtai, kad Stella yra, daugiausia, telekinezė ir naujų drabužių savo ir savo draugų nešioti.

Burtai

* Rising Sun: apie magiškus šviesos (vadinamas prisikėlimo Sunburst į dub blastų)
* Saulės vėjas: naudojamas su Solaria žiedas, ji trankymai dėl to apačioje ir daugiau sprogimo šviesos aplink ją, atsparus nieko, kad mokesčiai jai (pervadintas Solar Wind sprogimo dub)
* Saulės Sweeper: naudojamas su Solaria žiedas, ji sūpuoklės skeptras ir leidiniai šviesos bangos
* Sun Burst: ūgliai galingas apšvietimo saulės
* Double Eclipse: sukuria dvigubą sluoksniuotu skydas, vienas mėnulis ir vienas Skm
* Sun skydas sukuria saulės energija (ji naudojama, siekiant apsaugoti Tecna ir Timmy iš Icy išpuolių apsaugoti, bet negalėjo sutalpinti visų, nes Icy yra per galingas)
* Enchantix Saulės Švietimas: spąstus priešų saulės energijos srityje
* Sunbeam Dušo: gaisrai galingas šviesos spinduliai į ją priešai
* Ocean Of Light: ji ūgliai galingas kamuolys saulės, kad sprogus Kontaktai
* Dawn of Light: Stella's Believix Galia, dažniausiai padeda visiems, kas veikia gana šiurkšti ir neprotinga elgtis patys.
* Sirius Shield: ji iki šiol naudojama ši du kartus jos Believix forma, iškvietimo galinga buferinė skydo formos kaip auksinio žvaigždė.
* Saulės audra: ji gaisrų pastovus šviesos saulės šviesos, kad sprogus susisiekti.
* Stardust Fury: Siųsti Stardust energijos Aukštakrosnės į jo priešininkai (ji naudojo jį, kai ji suprato, ji buvo žvaigždžių visi kartu, kad padėtų kitiems Winx kovoti Morgana)
* Magic Rainbow: spąstus į skydo priešininkai kad Akys kaip fėjų dulkių
* Dragon Saulės Fury (Stella ir Bloom konvergencijos priepuolis): Bloom mokesčius jos Dragon Fury užpuolimo Nors Stella mokesčius savo Saulės Fury priepuolis, ir atleidžiantis jis tuo pačiu metu.
* Saulės Dragon sritis (Bloom ir Stella konvergencijos rašybos): Bloom siunčia savo Dragon Švietimas ataka ir Stella siunčia savo Saulės Švietimas ataka kartu
* Elektros Saulės audra (Tecna ir Stella konvergencijos priepuolis): Tecna ir Stella išleisti savo Electric Storm ir Saulės audra burtai kartu
* Cloudbreaker: juda visi debesys kad blokuoti saulės
* Plazminiai Burst: Modelių sprogimo fejerverkus ir spalvų apsvaiginti, sunaikinti ar dezorientuoti.

Winx transformacija seką
Stella pertvarkos seka yra tokio pat ilgio kaip ir kitos merginos, išskyrus Bloom ir Tecna trumpas (00:09), bet labai išsami ir įdomi. Pirma, Stella kerta savo riešų, tada twirls aplink į prieš žalia fone kelia. Šviesos jungikliai scena Flash ir Stella's apyrankės, batų, ir pagrindiniai aprangos forma blyksniai auksinės šviesos. Ji rėkia ir twirls atgal, oranžinė juostelės wrap savo plaukus į dvi lanksčiaisiais. Galiausiai, ji praleidžia žemyn į ją apdailos kelti palyginti su šviesos aura fone.

Enchantix transformacijos seka
Stella's Enchantix pertvarkos seka ilgas (00:38) ir labai išsami. Pirma, ji sukasi aplink vieną kartą, o jos Tiara įvykiui ant galvos, jos akių vokai ruožtu oranžinės, ir jos lanksčiaisiais augti. Antra, atsižvelgiant supa savo kūną, kaip ji padeda savo ginklus, kad vienas po kito, leisti juostelių permatomas audinys apgaubiamojo rankose į savo pirštines. Tada jos viršuje linija ant jos, kaip ji kreipiasi į kairę, po to žvaigždės pakabukas (kuri, atidžiau panagrinėjus, paaiškėja, kad yra jos fėjų dulkių buteliuke) ant krūtinės formavimasis. Vėliau, ji skrenda iki ir prispaustą sijono įvykiui. Tada ji demonstruoja savo kojos, kad tegul ji sandalai ritė aplink juos. Be to, ji išskrenda iš ekrano ir savo sparnus įsiplieskė putojantis blykste. Tada ji atveria savo akis ir tada pučia bučinys kad pūkinės širdies formos žiedo aukso dulkių, todėl jos sparnai apperar prieš atsitrenkiant ir jos galutinis kelia.

Believix transformacijos seka
Stella's Believix transformacija seką labai patinka jos transformacijos seką, beveik ir tai tokio pat ilgio kaip Flora's (00:30). Pirma, Stella's siluetas atrodo kaip astralinis-kaip mėlynas šešėlis slankiojo nuo kosmoso fone, kol jos plaukai, jau stiliaus į lanksčiaisiais, normalizuosis, gauti šiame procese juostomis. Star originali, erdvus mėlynos juostelės apgaubiamojo jos kairėje tada dešinėje kaip ji augina juos, formuoti savo pirštines. Ji sukasi aplink tą pačią tendenciją apsiaustas aplink savo viršutinę ir apatinę regionų, kurti savo aprangos ir jos batai atrodo panašiai, kai ji daro frontflip. Ji tada paimkite iš juostelės kryptis ir okłady pati į kokoną, kuris vėliau hugs savo kūno formas savo sparnus, ir tada žieves nuo nuo snukio spręsti atskleisti savo nauja išvaizda.
Atgal į viršų Go down
http://www.cha.lt
Sponsored content





Apie Stellą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie Stellą   Apie Stellą Empty

Atgal į viršų Go down
 
Apie Stellą
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Stella
» Stella :) kambarys
» Apie mane...

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Winx club :: Nuomonės apie veikėjus :: Veikėjai :: Stella-
Pereiti į: