Winx club
Sveika (-as) tu kątik atvykai į nuostabųjį winx'ių pasaulį, kuriame egzistuoja magija, blogoji ir geroji, bet čia egzistuoja ir meilė, draugystė. Tad ko lauki ? Prisijunk prie mūsų !
Winx club
Sveika (-as) tu kątik atvykai į nuostabųjį winx'ių pasaulį, kuriame egzistuoja magija, blogoji ir geroji, bet čia egzistuoja ir meilė, draugystė. Tad ko lauki ? Prisijunk prie mūsų !
Winx club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Winx club

Sveiki atvykę į nuostabų mūsų winx pasaulį!!
 
rodiklisrodiklis  PortalPortal  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
Kovas 2024
Pir.Antr.Tr.Kv.Pen.Št.Sk.
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Similar topics
Šiuo metu forume
Iš viso dabar vartotojų 4:: 0 registruotų, 0 slaptų ir 4 svečių

Nieko

Daugiausia vartotojų (40) buvo 2023-09-16, 08:13

 

 "Panelės knyga"

Go down 
+2
Roxė
Danciukė
6 posters
AutoriusPranešimas
Danciukė
Danciukė
Danciukė
Danciukė


Pranešimų skaičius : 30
Join date : 2010-05-15
Miestas : Marijampolė

"Panelės knyga" Empty
RašytiTemos pavadinimas: "Panelės knyga"   "Panelės knyga" Empty2010-05-15, 19:12

Kaz Cooke:Panelės knyga
"Panelės knyga" Paneles-knyga

Kaz Cooke patarimų knyga tave įtikins, kad paauglystė nepaprastai šauni, nepaisant galybės klausimų, abejonių ir problemų! Šioje puikioje PANELĖS KNYGOJE rasi viską, ką tau svarbu žinoti:
apie draugus ir santykius su tėvais; kūno pokyčius ir kankinančias dietas; odos problemas ir kosmetiką; drabužius ir stilių; nuotaikų kaitą ir drovumą; mitybą ir mankštą; rūkymą ir alkoholį; meilę ir meilės kančias; vaikinus ir draugystę; pinigus ir darbą; pasitikėjimą bei gebėjimą priimti save tokią, kokia esi.
PANELĖS KNYGA padės tau įveikti permainas ir sunkumus, išmokys džiaugtis kiekviena gyvenimo akimirka.

Aš šią knygą turiu ir tuo labai džiaugiuosi.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



"Panelės knyga" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Panelės knyga"   "Panelės knyga" Empty2010-05-16, 05:35

Atrodo visai įdomi knyga.
Atgal į viršų Go down
Danciukė
Danciukė
Danciukė
Danciukė


Pranešimų skaičius : 30
Join date : 2010-05-15
Miestas : Marijampolė

"Panelės knyga" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Panelės knyga"   "Panelės knyga" Empty2010-05-17, 13:53

Labai įdomi
Atgal į viršų Go down
Roxė
Roxy
Roxy
Roxė


Pranešimų skaičius : 20
Join date : 2010-05-18
Age : 26
Miestas : Panevėžys

"Panelės knyga" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Panelės knyga"   "Panelės knyga" Empty2010-05-19, 19:58

Aš tai gimtadieniuj užsiprašysiu šios knygos.Varčiau knygyne-atrodė faina.Ir žiauriai stora Sad
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



"Panelės knyga" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Panelės knyga"   "Panelės knyga" Empty2010-07-17, 12:05

Roxė rašo:
Aš tai gimtadieniuj užsiprašysiu šios knygos.Varčiau knygyne-atrodė faina.Ir žiauriai stora Sad

Tai geros knygos ir būna storos Laughing
Atgal į viršų Go down
flora;]
Flora
Flora
flora;]


Pranešimų skaičius : 392
Join date : 2010-07-17
Age : 25

Veikėjas
Vardas/Pavardė: Flora Earth
Gyvybės Taškai :
"Panelės knyga" Left_bar_bleue87/100"Panelės knyga" Empty_bar_bleue  (87/100)
Pareigos:

"Panelės knyga" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Panelės knyga"   "Panelės knyga" Empty2010-12-29, 20:17

Man tai nelabai patiko...Įpač pirmas skyrius ;]]
Atgal į viršų Go down
@stela@
Stella
Stella
@stela@


Pranešimų skaičius : 114
Join date : 2010-12-31
Miestas : klaipeda

Veikėjas
Vardas/Pavardė: Stella Dior
Gyvybės Taškai :
"Panelės knyga" Left_bar_bleue100/100"Panelės knyga" Empty_bar_bleue  (100/100)
Pareigos:

"Panelės knyga" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Panelės knyga"   "Panelės knyga" Empty2011-01-08, 14:41

ji zeurei faina ,ja noreciau ir as nusipirkt,bet ji zeurei brangei kainuoja knygynuose tad reiks pasitenkinti ka rasiu bibliotekoje ideja sleep briedis lol!
Atgal į viršų Go down
Gabrielė
Flora
Flora
Gabrielė


Pranešimų skaičius : 21
Join date : 2011-02-25

"Panelės knyga" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Panelės knyga"   "Panelės knyga" Empty2011-02-26, 13:19

As irgi ziauriai noriu ir dar mama sako, kad gimtadienio proga padovanos, bet kazkaip nesinori laukti kitos ziemos taigi sakau mamai, kad pasistengsiu matematikoje siek tiek su tais visai plotais ir perimetrais:D Nu zodziu ir beje bibliotekoj yra ta knyga, bet as ja noriu pasiimti, o ten galima tik toj pacioj bibliotekoj skaityti , o ne namie.
Atgal į viršų Go down
Gabrielė
Flora
Flora
Gabrielė


Pranešimų skaičius : 21
Join date : 2011-02-25

"Panelės knyga" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Panelės knyga"   "Panelės knyga" Empty2011-03-06, 21:00

Gavau šią knygą tai dabar skaitau ir ska sauktukas itau
Atgal į viršų Go down
Gaby Boom
Winx Naujokė
Winx Naujokė
Gaby Boom


Pranešimų skaičius : 10
Join date : 2012-06-14

Veikėjas
Vardas/Pavardė: Gaby Boom
Gyvybės Taškai :
"Panelės knyga" Left_bar_bleue100/100"Panelės knyga" Empty_bar_bleue  (100/100)
Pareigos: Mokinė/Mokinys

"Panelės knyga" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Panelės knyga"   "Panelės knyga" Empty2012-06-14, 13:21

Aš tai turiu tą knygą.. Viską perskaičiau, visai nikeo patarimai Smile Man patiko Smile Tik žinoma, kai viską perskaitai, netaip jau įdomu Razz
Aš jums patarčiau nusipirkti " Grožio dievaitė. Kaip tapti šauniausiai" study Ši knyga patiks puošeivoms, norinčioms gražiai atrodyti, stilingoms panalytėms Smile Man ta knyga itin patiko, ten gausu grožio patarimų Smile
"Panelės knyga" Pic
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





"Panelės knyga" Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: "Panelės knyga"   "Panelės knyga" Empty

Atgal į viršų Go down
 
"Panelės knyga"
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» "Magijos knyga"
» Winx filmas "Prarastos karalystės paslaptis"
» Ledo arena "Ice princess"

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Winx club :: Linksmybės :: Literatūra-
Pereiti į: